Onze medewerkers

Als u op de naam klikt verschijnt de foto van de betreffende medewerker.

Behandelaren

Miranda Albers

Jongerenbegeleider  

Elske Arnoldussen

Psycholoog  

Marleen Banken

Psycholoog  

Rick van Beek

Orthopedagoog  

Nina Beerten

Forensisch orthopedagoog  

Hannah Beniers

Orthopedagoog  

Annemarie Bols

Psychiater  

Trees den Brok

Systeemtherapeut  

Astrid Cillessen

Gezins- en systeembegeleider  

Frans Claessens

Gezins- en systeembegeleider  

Lucien Cox

WEP-psycholoog  

Stephanie Dekker

Psycholoog i.o. tot GZ-psycholoog  

Maike Diemel-Verhoeven

GZ-Psycholoog Kind en Jeugd  

Jackie Föllings

GZ-Psycholoog Kind en Jeugd  

Koos Föllings

Gezins- en systeembehandelaar/Trauma-therapeut/Syteem-mediator  

Nikkie Föllings

Verpleegkundig specialist  

Maike Fransen

Orthopedagoog  

Floor Geurtjens

Pedagoog i.o. tot GZ-psycholoog  

Tom van Hardeveld

Psycholoog  

Pieter van der Heijden

Praktijkopleider GZ-psychologie  

Nadja Huber

WEP-psycholoog  

Suzan Huijs

Psycholoog Kind en Jeugd  

Karlijn Janssen

Stagiaire  

Niki Janse - Vrijhoef

Psycholoog  

Paul de Keyzer

Psychiater  

Iris Kersten

Stagiaire  

Jimmy Kiddie

Bokszaktraining  

Sophie Leenders

Stagiaire  

Ruben Linden

Psycholoog  

Stef Linsen

Psychiater/Psychotherapeut  

Soraya Lopez Cano

Verpleegkundig specialist i.o.  

Katrien Meulders

Dramatherapeut  

Frank Morée

Coördinator Vuurtoren/Dagbehandeling volwassenen  

Diede Peeters

Psycholoog i.o. tot GZ-psycholoog  

Kim Pelt

Jongerenbegeleider/Gezins- en systeembegeleider  

Rik Peterse

GZ-Psycholoog  

Simone Peters

Psycholoog/Gezinsbehandelaar/Dagbehandeling volwassenen  

Denise Peters-van Sundert

Orthopedagoog  

Anne Ririhena

Jongerenbegeleider/Maatschappelijk werker  

Manon Santbergen

Verpleegkundig specialist  

Rachelle Scheffer

WEP-psycholoog  

Sanne Schoonenberg

Stagiaire  

Kiki Soeters-Verhoeven

Orthopedagoog  

Uli Stibane

Kinder- en Jeugdpsychiater  

Loes Suijkerbuijk

Orthopedagoog i.o. tot GZ-psycholoog  

Henry Weerden

Arbeidstherapeut  

Bianca Weesenaar

Gezinsondersteuner  

Emilie Willems

Psycholoog  

Ondersteunende diensten

Ludger Awater

Slaapwacht  

Rik Boots

Medewerker onderhoud  

Rens Coenen

Algemeen beheer  

Esther van Dalen

Bureauchef  

Ans Damen

Bewindvoering Budget-begeleider  

Koos Föllings

Directeur  

Loes Jansen

Juridische zaken en P&O  

Hans Kauffman

Onderhoud  

Trudy van de Kraats

Slaapwacht  

Corrie van der Pluijm

Medische administratie  

Roel Reniers

Vormgever (internet en logo’s)  

Harold Schoock

Medewerker onderhoud  

Ben Verheijden

Onderhoud  

Inge Willems

Beleid en communicatie  

Vorige pagina